Oferta dla Przemysłu

  • Studnie Przemysłowe
  • Geotermia
  • Badania Sejsmiczne
  • Przemysłowe Instalacje
  • Przemysłowe Oczyszczalnie Ścieków
  • Palowanie Przemysowe
  • Przemysłowe Wiertnictwo i Geologia


studnie przemysłowe

W obszarze przemysłowych studni głębinowych firma świadczy odwierty o maksymalnej średnicy do 1200 mm. W zależności od gruntu na głębokość do 3000 metrów o średnicy dostosowanej do modułu wiercenia. Posiadamy referencje w obiektach, do których dostarczana jest woda o zapotrzebowaniu 100m3 na godzinę.

Wykonujemy studnie dla:
- dla rolnictwa,
- osiedli domków,
- hoteli,
- dewelopera,
- fabryk,
- przemysłu,
- produkcje wód źródlanych i mineralnych,
- gmin,
- miast.

odwierty geotermalne

Odwierty geotermalne wykonywane na głębokość do 3000 metrów. Budowa źródeł odnawialnej energii geotermalnej służy do ogrzania systemu ciepłowniczego fabryki, osiedli oraz miast.

badania sejsmiczne

Badania sejsmiczne służą do rozpoznania przekroju geologicznego gruntu na podstawie, których otrzmymuje się wynik badanego terenu. Metoda bada teren do kilku kilometrów w głąb ziemi.

przemysłowe instalacje

Zespół fachowców i inżynierów branży instalacyjnej posiada odpowiednie uprawnienia do wykonywania projektów i montażu przemysłowych instalacji wodnych, grzewczych centralnego ogrzewania, gruntowych i powietrznych pomp ciepła, kanalizacji i wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji dla bloków, osiedli mieszkalnych, firm, kościołów, szkół, muzea, szpitali i fabryk.

Przemysłowymi instalacjami zajmujemy się głównie na terenie wojewódźtw Śląskie, Małopolskie i Opolskie. Realizowane zadania są wykonywane w przemyśle chemicznym, spożywczym, energetycznym, produkcyjnym a także przetwórczym. Technologia rur i rurociągów w zakresie przekroju i grubości dobieranego materiału musi być przystosowana do warunków tam panujących.

Zakres prac obejmuje wszystkie etapy od kosztorysu inwestycyjnego, przez projekt aż po wykonanie i konserwacje urządzeń. Stosujemy sieci preizolowane do wysyłania ciepła między budynkami. Utrzymywanie sprawnych instalacji w obiektach przemysłowych jest bardzo ważna, bo każda awaria ciągnie za sobą niepotrzebne koszty przestoju, dlatego wszystkie realizacje są wykonywane indywidualnie na potrzeby danej inwestycji.br>

przemysłowe oczyszczalnie

Przemysłowe oczyszczalnie nawet do kilku tysięcy użytkowników dla hoteli, domów weselnych, osiedli. W oczyszczalni komercyjnej BioDisc marki Kingspan zastosowano technologię opartą na obrotowych złożach biologicznych. Jej potwierdzona skuteczność zapewnia nieprzerwanie wysoką wydajność i bezproblemowe oczyszczanie ścieków przez cały okres użytkowania produktu. Każda komercyjna oczyszczalnia BioDisc® charakteryzuje się kompaktową budową pozwalającą dostosować produkt do szerokiej gamy zastosowań i wymogów dotyczących jakości oczyszczania. System dawkowania zapewnia najwyższą wydajność, kompensując zmienne ilości wprowadzanych ścieków. Dzięki niemu przez urządzenie ścieki przepływają stałą, kontrolowaną prędkością, a błona biologiczna powstająca na złożu pracuje w optymalnych, stabilnych warunkach. Rozwiązanie pozwala maksymalizować efektywność oczyszczania.

palowanie

Posiadamy specjalną palownice na gąsienicach o wadze 50, 75 i 120 ton do wykonywania pali CFA, FDP i mikropali. Posiadamy specjalne konstrukcje oraz odpowiedniej jakości beton do palowania. Pale fundamentowe wykonuje się w miejscach, gdzie płyta fundamentowa nie ma racji bytu.

wiertnictwo

Posiadamy kilka rodzaji wiertnic oraz palownic do wykonywania prac przemysłowych.
Wiertnice zabudowaną na samochodzie o wadze 2,5 tony możliwość wykonywania odwiertów do 15 metrów.
Wiertnica na gąsienicach to ROTOMAX L, ROTOMAX XL, PRAKLA do wiercen geologicznych do 700 metrów.
Palownice 50 ton, 75 ton oraz 120 ton wykonujące pale o głębokości do 35 metrów o przekroju 120 cm.
Zaplecze urządzeń oraz osprzętu pozwalającego na wiercenia rdzeniowe.