RODO

Rodo informacje


W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z uprawnioną osobą w firmie. Kontakt telefoniczny +48 502 511 588, lub za pomocą e-maila na geobud@geobud.pl.
Podmiot odpowiedzialny za Państwa dane to GeoEkoBud Andrzej Łyczba, ul. Władysława Reymonta 4/7, 41-103 Siemianowice Śląskie, NIP: 634-259-97-76.

Państwa dane osobowe przekazywane w korespondencji będą przetwarzane w rejestrze korespondencji i w celu jej obsługi – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
Państwa dane nie będę przekazywane w sposób zautomatyzowany do innych podmiotów. Dane będę przechowywane w czasie niezbędnym do korespondencji, nie dłużej niż 10 lat. W przypadku żądania dostępu do swoich danych, bądź ich usunięcia prosimy o kontakt telefoniczny, bądź za pomocą e-maila. Podanie danych w mailu, formularzu, bądź telefonicznie ma charakter dobrowolny. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.