O firmie

Geobud.pl


geobud

Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie geologi, studni, palowania, wiertnictwa geotechnicznego oraz innych usług, które szczegółowo są opisane w ofercie. Szerokie doświadczenie w każdej z branż pozwala na wykonywanie zleceń dla przemysłu w Polsce i Europie.

Do powierzonych zadań podchodzimy profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem, uwzględniając wszelkie potrzeby naszych Klientów i zapewniając im indywidualne podejście do realizowanego zadania. Głównie wykonujemy prace na terenie Śląska i Małopolski. Pozwalamy zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. Marka Geobud.pl należy do firmy geoekobud. Swoim klientom proponujemy fachowe doradztwo na każdym etapie, począwszy od wyboru i zakupu działki, poprzez etap projektowania, na budowie i jej zakończeniu kończąc. Posiadamy specjalstyczne wiertnice oraz palownice do wykonywania przemysłowych zleceń. Uwzględniamy preferencje i realizujemy postawione przed nami wymagania. Swoją pomoc oferujemy na każdym etapie realizacji projektu.

Jeśli chcesz pracować z rzetelnymi, profesjonalnymi, terminowymi, zaangażowanymi, odpowiedzialnymi i doświadczonymi fachowcami - zadzwoń. Jeżeli nie będziemy mogli w danej chwili odebrać telefonu, z pewnością oddzwonimy.

Oferta


badania geologiczne
BADANIA GEOLOGICZNE I GEOTECHNICZNE

Opinie geotechniczne pod budowe domu jednorodzinnego są obowiązkowe od 2012r. Posiadamy różnego typu wiertnice do wykonywania odwiertów pod operaty geologiczne pod budowe budynków i stacji beznynowych. Zalecamy wykonywanie badań geologicznych przed zakupem działki.

badania geofizyczne, szukanie wody, badanie georadarem
BADANIA GEOFIZYCZNE

Wykonujemy opinie geofizyczne przeważnie w celu weryfikacji pustek skalnych oraz szukania wody głębinowej. Badania georadarem, elektrooporowo czy elektromagnetycznie jesteśmy w stanie zejść do 200m pod powierzchnie gruntu.

dokumentacja hydrogeologiczna
OPINIE HYDROGEOLOGICZNE

Dokumentacje i opinie hydrogeologiczne w celu budowy studni głębinowej, przydomowej oczyszczalni ścieków. Sporządzanie projektu robót budowlanych, projektowanie odwiertów pod pompy ciepła, projektowanie ujęć wód podziemnych.

wiercenie i kopanie studni
KOPANIE I WIERCENIE STUDNI

Kompleksowe wykonywanie studni głębinowych i przemysłowych razem z przyłączem do obiektu budowlanego. Wiercenie i kopanie studni głębinowych metodą mokrą na płuczkę oraz udarową na młotek. System uzdatniania wody w gospodarstwach i firmach.

gruntowe pompy ciepła
ODWIERTY I INSTALCJE POMP CIEPŁA

Gruntowa pompa ciepła to jedno z najbardziej ekologicznych źródeł pozyskiwania energii. Do ogrzania budynku wykorzystuje się energię zgromadzoną w ziemi. Dzieki nowoczesnej technice istnieje możliwość sterowania smartfonem.

montaż biologicznych oczyszczalni
PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Projektowanie odwiertów pod oczyszczalnie oraz wykonywanie kompleksowo przydomowej oczyszczalni ścieków. Oczyszczalnie dzielą się na biologiczne i drenażowe. Całość składa się z systemu oczyszczania, przepompowni i zbiorników bezodpływowych.

Współpraca


ecobud, domy energooszczędne śląsk
BUDOWA DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH

Firma specjalizująca się w domach energooszczędnych o konstrukcji szkieletowej z drewna KVH. Wybudowała ponad 90 domów.

alubud, stolarka aluminiowa śląsk
STOLARKA ALUMINIOWA

Produkcja i montaż stolarki aluminiowej. Dla firm w ofercie fasady aluminiowe, dla osób fizycznych ogrody zimowe oraz przeszklenia.

vosa, projektowanie budowlane śląsk
BIURO PROJEKTOWE

Biuro projektowe, które zajmuje się architekturą, projektowaniem budowlanym i projektowaniem instalacji sanitarnych dla budynków.

gruntowe pompy ciepła - Gejzer
PRODUCENT POMP CIEPŁA

Polski producent gruntowych pomp ciepła. Działa od 1988 roku. Na swoje urządzenia udziela 5 lat gwarancji. Sterowanie za pomocą smartfona.

rzeczoznawca majątkowy
RZECZOZNAWCA AGNIESZKA SIKOMAS

Wycena nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych głównie na Śląsku i Małopolsce.

odszkodowania górnicze kancelaria forits
ODSZKODOWANIA GÓRNICZE

Kancelaria, która zajmuje się profesjonalnie odszkodowaniami górniczymi. Firma rozpoczęła dzialałność w 1994 roku.