O firmie

Geobud.pl


Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie geologi, studni, palowania, wiertnictwa geotechnicznego, sieci ciepłowniczych oraz innych usług, które szczegółowo są opisane w ofercie. W szerokim spektrum opieramy się na podwykonawcach. Jeżeli nie jesteśmy w stanie przyjąć zlecenia to służymy rekomendacjami innych firm z danej branży. Szerokie doświadczenie specjalistów w każdej z branż pozwala na wykonywanie zleceń dla przemysłu w Polsce i Europie.

W przypadku powierzonych zadań podchodzimy profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem, uwzględniając wszelkie potrzeby naszych Klientów i zapewniając im indywidualne podejście do realizowanego zadania. Głównie jesteśmy zainteresowani pracami na terenie Śląska i Małopolski. Pozwalamy zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. Marka Geobud.pl należy do firmy eholding sp. z o.o. Swoim klientom proponujemy fachowe doradztwo na każdym etapie, począwszy od wyboru i zakupu działki, poprzez etap projektowania, na budowie i jej zakończeniu kończąc. Posiadamy dostep do specjalistycznych wiertnic oraz palownic do wykonywania przemysłowych zleceń. Uwzględniamy preferencje i realizujemy postawione przed nami wymagania. Swoją pomoc oferujemy na każdym etapie realizacji projektu.

Jako nieliczni posiadamy dostęp do kadry z uprawnieniami w instalacjach przemysłowych pomp ciepła oraz węzłów technologicznych ciepłownictwa (rury preizolowane). Jeśli chcesz pracować z rzetelnymi, profesjonalnymi, terminowymi, zaangażowanymi, odpowiedzialnymi i doświadczonymi fachowcami - zadzwoń. Jeżeli nie będziemy mogli w danej chwili odebrać telefonu, z pewnością oddzwonimy.

geobud

Oferta


badania geologiczne
BADANIA GEOLOGICZNE I GEOTECHNICZNE

Opinie geotechniczne pod budowe domu jednorodzinnego są obowiązkowe od 2012r. Posiadamy różnego typu wiertnice do wykonywania odwiertów pod operaty geologiczne pod budowe budynków i stacji beznynowych. Zalecamy wykonywanie badań geologicznych przed zakupem działki.

badania geofizyczne, szukanie wody, badanie georadarem
BADANIA GEOFIZYCZNE

Opinie geofizyczne przeważnie w celu weryfikacji pustek skalnych oraz szukania wody głębinowej. Badania georadarem, elektrooporowo czy elektromagnetycznie są w stanie pomóc zweryfikować teren do 200m pod powierzchnie gruntu.

dokumentacja hydrogeologiczna
OPINIE HYDROGEOLOGICZNE

Dokumentacje i opinie hydrogeologiczne w celu budowy studni głębinowej, przydomowej oczyszczalni ścieków. Sporządzanie projektu robót budowlanych, projektowanie odwiertów pod pompy ciepła, projektowanie ujęć wód podziemnych.

wiercenie i kopanie studni
KOPANIE I WIERCENIE STUDNI

Kompleksowe wykonywanie studni głębinowych i przemysłowych razem z przyłączem do obiektu budowlanego. Wiercenie i kopanie studni głębinowych metodą mokrą na płuczkę oraz udarową na młotek. System uzdatniania wody w gospodarstwach i firmach.

gruntowe pompy ciepła
ODWIERTY I INSTALCJE POMP CIEPŁA

Gruntowa pompa ciepła to jedno z najbardziej ekologicznych źródeł pozyskiwania energii. Do ogrzania budynku wykorzystuje się energię zgromadzoną w ziemi. Dzieki nowoczesnej technice istnieje możliwość sterowania smartfonem.

montaż biologicznych oczyszczalni
PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Projektowanie odwiertów pod oczyszczalnie oraz wykonywanie kompleksowo przydomowej oczyszczalni ścieków. Oczyszczalnie dzielą się na biologiczne i drenażowe. Całość składa się z systemu oczyszczania, przepompowni i zbiorników bezodpływowych.

Polecamy


ecobud, domy energooszczędne śląsk
BUDOWA DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH

Firma specjalizująca się w domach energooszczędnych o konstrukcji szkieletowej z drewna KVH. Wybudowała ponad 90 domów.

alubud, stolarka aluminiowa śląsk
STOLARKA ALUMINIOWA

Produkcja i montaż stolarki aluminiowej. Dla firm w ofercie fasady aluminiowe, dla osób fizycznych ogrody zimowe oraz przeszklenia.

vosa, projektowanie budowlane śląsk
BIURO PROJEKTOWE

Biuro projektowe, które zajmuje się architekturą, projektowaniem budowlanym i projektowaniem instalacji sanitarnych dla budynków.

gruntowe pompy ciepła - Gejzer
PRODUCENT POMP CIEPŁA

Polski producent gruntowych pomp ciepła. Działa od 1988 roku. Na swoje urządzenia udziela 5 lat gwarancji. Sterowanie za pomocą smartfona.

rzeczoznawca majątkowy
RZECZOZNAWCA AGNIESZKA SIKOMAS

Wycena nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych głównie na Śląsku i Małopolsce.

odszkodowania górnicze kancelaria forits
ODSZKODOWANIA GÓRNICZE

Kancelaria, która zajmuje się profesjonalnie odszkodowaniami górniczymi. Firma rozpoczęła dzialałność w 1994 roku.

geodeta mysłowice
GEODETA MYSŁOWICE

Usługi geodezyjne na terenie Mysłowic i okolic.

producent rekuperatorów
PRODUCENT REKUPERATORÓW

Producent opatentowanych rekuperatorów spiralnych z radiatorem.

auto-klinika katowice
SERWIS SAMOCHODOWY

Serwis samochodów z prawdziwego zdarzenia prowadzony przez Pawła Karugę.

dźwig, usługi dźwigiem katowice
USŁUGI DŹWIGIEM I ZWYŻKĄ

Wynajem dźwigów i zwyżek na terenie Śląska. Usługi dźwigiem i podnośnikami koszowymi.

zakład ślusarski, galwanizernia
GALWANIZERNIA i ZAKŁAD ŚLUSARSKI

Powłoki galwaniczne (cynkowanie, niklowanie, chromowanie, fosforanowanie). Kompleksowe usługi ślusarskie.

rolety, bramy, okna Śląsk
PRODUCENT OKIEN, ROLET, BRAM

Kompleksowe usługi sprzedaży i montażu okien, drzwi, bram, rolet, monitoringu, inteligentnych rozwiązań.