O firmie

Geobud.pl


geobud

Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu procesu inwestycyjnego, jakim jest budowa domu. Marka Geobud.pl należy do firmy GEOEKOBUD w Siemianowicach Śląskich. Swoim klientom proponujemy fachowe doradztwo na każdym etapie, począwszy od wyboru i zakupu działki, poprzez etap projektowania, na budowie i jej zakończeniu kończąc.

Do powierzonych zadań podchodzimy profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem, uwzględniając wszelkie potrzeby naszych Klientów i zapewniając im indywidualne podejście do realizowanego zadania. Pozwalamy zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. Uwzględniamy preferencje i realizujemy postawione przed nami wymagania. Swoją pomoc oferujemy na każdym etapie realizacji projektu.

Jeśli chcesz pracować z rzetelnymi, profesjonalnymi, terminowymi, zaangażowanymi, odpowiedzialnymi i doświadczonymi fachowcami - zadzwoń. Jeżeli nie będziemy mogli w danej chwili odebrać telefonu, z pewnością oddzwonimy.

Geobud - Zespół


geobud
Andrzej Łyczba
geobud
Andrzej Wiśniewski
geobud
Dawid Sagan

Współpraca


ecobud, domy energooszczędne śląsk
BUDOWA DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH

Firma specjalizująca się w domach energooszczędnych o konstrukcji szkieletowej z drewna KVH. Wybudowała ponad 90 domów.

alubud, stolarka aluminiowa śląsk
STOLARKA ALUMINIOWA

Produkcja i montaż stolarki aluminiowej. Dla firm w ofercie fasady aluminiowe, dla osób fizycznych ogrody zimowe oraz przeszklenia.

vosa, projektowanie budowlane śląsk
BIURO PROJEKTOWE

Projektowanie budowlane i sieciowe dla budynków.