O firmie

Geobud.pl


geobud

Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu procesu inwestycyjnego, jakim jest budowa domu. Marka Geobud.pl należy do firmy GEOEKOBUD w Siemianowicach Śląskich. Swoim klientom proponujemy fachowe doradztwo na każdym etapie, począwszy od wyboru i zakupu działki, poprzez etap projektowania, na budowie i jej zakończeniu kończąc.

Do powierzonych zadań podchodzimy profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem, uwzględniając wszelkie potrzeby naszych Klientów i zapewniając im indywidualne podejście do realizowanego zadania. Głównie wykonujemy prace na terenie Śląska i Małopolski. Pozwalamy zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. Uwzględniamy preferencje i realizujemy postawione przed nami wymagania. Swoją pomoc oferujemy na każdym etapie realizacji projektu.

Jeśli chcesz pracować z rzetelnymi, profesjonalnymi, terminowymi, zaangażowanymi, odpowiedzialnymi i doświadczonymi fachowcami - zadzwoń. Jeżeli nie będziemy mogli w danej chwili odebrać telefonu, z pewnością oddzwonimy.

Oferta


badania geologiczne
BADANIA GEOLOGICZNE I GEOTECHNICZNE

Opinie geotechniczne pod budowe domu jednorodzinnego są obowiązkowe od 2012r. Posiadamy różnego typu wiertnice do wykonywania odwiertów pod operaty geologiczne pod budowe budynków i stacji beznynowych. Zalecamy wykonywanie badań geologicznych przed zakupem działki.

badania geofizyczne, szukanie wody, badanie georadarem
BADANIA GEOFIZYCZNE

Wykonujemy opinie geofizyczne przeważnie w celu weryfikacji pustek skalnych oraz szukania wody głębinowej. Badania georadarem, elektrooporowo czy elektromagnetycznie jesteśmy w stanie zejść do 200m pod powierzchnie gruntu.

dokumentacja hydrogeologiczna
OPINIE HYDROGEOLOGICZNE

Dokumentacje i opinie hydrogeologiczne w celu budowy studni głębinowej, przydomowej oczyszczalni ścieków. Sporządzanie projektu robót budowlanych, projektowanie odwiertów pod pompy ciepła, projektowanie ujęć wód podziemnych.

wiercenie i kopanie studni
KOPANIE I WIERCENIE STUDNI

Kompleksowe wykonywanie studni głębinowych razem z przyłączem do obiektu budowlanego. Wiercenie i kopanie studni głębinowych metodą mokrą na płuczkę oraz udarową na młotek. Odwierty do 150 metrów, w zależności od przekroju geologicznego.

gruntowe pompy ciepła
ODWIERTY I INSTALCJE POMP CIEPŁA

Gruntowa pompa ciepła to jedno z najbardziej ekologicznych źródeł pozyskiwania energii. Do ogrzania budynku wykorzystuje się energię zgromadzoną w ziemi. Dzieki nowoczesnej technice istnieje możliwość sterowania smartfonem.

vosa, projektowanie budowlane śląsk
PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Projektowanie odwiertów pod oczyszczalnie oraz wykonywanie kompleksowo przydomowej oczyszczalni ścieków.

Współpraca


ecobud, domy energooszczędne śląsk
BUDOWA DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH

Firma specjalizująca się w domach energooszczędnych o konstrukcji szkieletowej z drewna KVH. Wybudowała ponad 90 domów.

alubud, stolarka aluminiowa śląsk
STOLARKA ALUMINIOWA

Produkcja i montaż stolarki aluminiowej. Dla firm w ofercie fasady aluminiowe, dla osób fizycznych ogrody zimowe oraz przeszklenia.

vosa, projektowanie budowlane śląsk
BIURO PROJEKTOWE

Projektowanie budowlane i sieciowe dla budynków.