Przemysłowa Rekuperacja i Wentylacja Śląsk, Małopolska

INSTALACJE DLA PRZEMYSŁU

Zespół fachowców i inżynierów branży instalacyjnej posiada odpowiednie uprawnienia do wykonywania projektów i montażu przemysłowych instalacji wodnych, grzewczych centralnego ogrzewania, gruntowych i powietrznych pomp ciepła, kanalizacji i wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji dla bloków, osiedli mieszkalnych, firm, kościołów, szkół, muzea, szpitali i fabryk. Przemysłowymi instalacjami zajmujemy się głównie na terenie wojewódźtw Śląskie, Małopolskie i Opolskie. Realizowane zadania są wykonywane w przemyśle chemicznym, spożywczym, energetycznym, produkcyjnym a także przetwórczym. Technologia rur i rurociągów w zakresie przekroju i grubości dobieranego materiału musi być przystosowana do warunków tam panujących.
Zakres prac obejmuje wszystkie etapy od kosztorysu inwestycyjnego, przez projekt aż po wykonanie i konserwacje urządzeń. Utrzymywanie sprawnych instalacji w obiektach przemysłowych jest bardzo ważna, bo każda awaria ciągnie za sobą niepotrzebne koszty przestoju, dlatego wszystkie realizacje są wykonywane indywidualnie na potrzeby danej inwestycji.
STRONA PRODUCENTA KARINO - REKUPERACJA PRZEMYSŁOWA. WWW.KARINO.PL

PRZEMYSŁOWE INSTALACJE WENTYLACJI I REKUPERACJI

Budynki użyteczności publicznej, biurowce, hale produkcyjne ze względu na przepisy powinny posiadać wentylacje mechaniczną z rekuperacją, ponieważ straty ciepła bez wykorzystania odzysku ciepła byłyby niepłacalne. Wszystko rozpoczyna się od zwymiarowania wymiany powietrza. W niektórych produkcjach zachodzi wymiana około 30 razy powietrza w ciągu godziny. Systemy kompleksowe posiadają małą bezwładność i automatyke do sterowania. Centrale zabudowane są w systemach monoblokowych, sekcyjnych i kanałowych. Po wykonaniu całej instalacji należy wykonać badania sprawności.

Pompa Ciepła połączona z Rekuperacją i Klimakonwektorami

Pompę ciepła również można wykorzystać do chłodzenia latem. Za pomocą chłodu zgromadzonego w ziemi możemy kilkukrotnie taniej schładzać pomieszczenia latem.

REKUPERATOR SPIRALNY - TECHNOLOGIA

MONTAŻ REKUPERATORÓW STOSUJEMY W BLOKACH, BIUROWCACH i HALACH.